Polska, 1 złoty, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:09:40
177591
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 234

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł