Polska, 3 grosze polskie, 1827

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:05:00
177596
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1827, Warszawa, z napisem Z MIEDZI KRAIOWEY
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Iger KK.27.1.a, Bitkin 1027, H-Cz. 3618, Plage 164

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2089

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 050 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  460 zł
9)  400 zł
10)  380 zł
11)  360 zł
12)  340 zł
13)  210 zł
14)  195 zł
15)  165 zł
16)  165 zł
17)  150 zł
18)  150 zł
19)  90 zł