Polska, ort, 1756

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1756

Polska, ort, 1756

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:02:40
177608
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756, Lipsk, "efraimek", szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z trzema kropkami
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w pudełku NGC 1881241-029 z oceną AU 55
Literatura: Kahnt 689 var. c

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 269

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł