Polska, gulden zaślubinowy (2/3 talara), 1747

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:00:40
177592
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, gulden zaślubinowy (2/3 talara), 1747, Drezno, moneta wybita na pamiątkę ślubu Fryderyka Christiana z Anną Bawarską
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 657, Kop. 11543 (R3)

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 501

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 100 zł
5)  1 000 zł
6)  960 zł
7)  940 zł
8)  920 zł
9)  900 zł