Polska, szóstak, 1661 T-T

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1661 T-T

Polska, szóstak, 1661 T-T

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:57:20
177626
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 T-T, Bydgoszcz, odmiana z napisem SVE, herb Ślepowron na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1629 (R)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 151

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł