Polska, ort, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:53:00
177585
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, data skrócona nad herbem, końcówka napisu PR
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, moneta z połyskiem menniczym
Literatura: Shatalin GD23e-2

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 718

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  490 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł
12)  175 zł
13)  170 zł
14)  160 zł