Polska, trojak, 1598

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:52:00
177617
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Lublin, pełna data i litera L u dołu rewersu, napis na rewersie w 3 wierszach z końcówką POLONI, litera L dzieli datę 15-98, kryza rurkowata
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.98.6.c (R)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 187

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł