Polska, ort, 1624

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:48:20
177582
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin BD24-32

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 165

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł