Polska, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:47:40
177584
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin BD22-209

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 219

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł