Polska, trojak, 1530

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1530

Polska, trojak, 1530

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:42:00
177609
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, trojak, 1530, Toruń, duża głowa króla w czepcu, końcówka na awersie PRVSS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki
Literatura: H.-Cz. 7087 (R3), Iger T.30.2.b (R5), Kop. 3095 (R4), Tyszkiewicz 18 mk

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 461

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł
5)  1 700 zł
6)  1 500 zł
7)  1 300 zł
8)  1 250 zł