XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 01-04-2019 18:00
Zakończenie: 11-04-2019 20:38:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:38:40
177123
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w., strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.17 g, 16.3 mm, ciekawy i rzadki egzemplarz, mimo uszkodzeń bardzo czytelny
Literatura: brak analogii

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 112