Polska, denar, 1157-1166

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1157-1166

Polska, denar, 1157-1166

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:36:40
168549
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, 1157-1166, Aw: Cesarz siedzący na tronie na wprost, trzymający lilie w dłoniach, po bokach znaki ) - (, Rw: Napis poziomy w trzech liniach BOL / EZL / AVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.29 g, miejscowa patyna
Literatura: Frynas P.8.4 (R), Gum.H. 89, Kop. 58 (R5), Str. 55, Such. XX/2, Str. 55k

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 56

1)  240 zł