Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:24:20
177136
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka w pierścieniu, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, 16.1 mm, lekko gięty
Literatura: CNP typ V, podobne do 558

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 164

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  115 zł