Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:23:20
177138
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliścmi, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka pod łukiem, w trzecim kulka, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.04 g, 16.3 mm, lekko gięty, patyna, ciekawa odmiana z krzyżem inicjalnym w legendzie
Literatura: CNP 591

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 180

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  115 zł