Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 293

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:17:00
177499
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, antoninian bilonowy, 293, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M A MAXIMIANVS P F AVG, Rw: Jowisz wręczający cesarzowi glob z Wiktorią, CONCORDIA MILITVM, w polu S, w odcinku XXI
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 3.66 g, patyna
Literatura: RIC 621

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł