Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 283-285

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:15:40
177506
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karynus 283-285, antoninian bilonowy, 283-285, Cyzicus, Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo, IMP M AVR CARINVS P F AVG, Rw: Karynus stoi w prawo, odbiera Wiktorię na globie od Jowisza, który stoi w lewo i trzyma berło, VIRTVS AVGG, w polu B, w odcinku XXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 3.51 g, patyna
Literatura: RIC 202

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 161

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  46 zł
7)  42 zł