Cesarstwo Rzymskie, denar z I wieku n.e. - NAŚLADOWNCTWO barbarzyńskie

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:08:20
177498
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar z I wieku n.e. - NAŚLADOWNCTWO barbarzyńskie, Aw: Zbarbaryzowane popiersie w prawo, pseudolegenda, Rw: Nieokreślone przedstawienie, pseudolegenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 17.7 mm, 2.03 g, patyna

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 215

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł