Republika Rzymska, denar, 74 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:07:40
177712
Opis: Republika Rzymska - C. Postumius 74 pne, denar, 74 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany w prawo z łukiem i kołczanem przewieszonym przez ramię, Rw: Pies biegnący w prawo, poniżej włócznia w odcinku C POSTVMI, niżej AT (w ligaturze)
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.71 g, delikatna patyna, ładny
Literatura: Crawford 394/1a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 456

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  190 zł