Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber, II w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:05:00
177707
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, moneta typu kleinsilber, II w. pne, Aw: wysoki owalny guzek z ostrymi krawędziami, Rw: schematyczna postać Ateny Alkidemos z ptasią głową? w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.8 mm, 0.75 g, bardzo rzadka i ciekawa moneta, ciemna patyna
Literatura: Paulsen -, Slg. Lanz -, Göbl OTA -, Forrer -, Castelin -, Kellner -

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 145

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  210 zł
4)  125 zł
5)  120 zł