Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber, II w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:04:40
177708
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, moneta typu kleinsilber, II w. pne, Aw: głowa męska z rogiem Ammona (?) w prawo, Rw: postać ludzka z długimi włosami w lewo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.1 mm, 0.98 g
Literatura: Paulsen -, Slg. Lanz -, Göbl OTA -, Forrer -, Castelin -, Kellner -

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 346

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł