Niemcy, 3 stübery, 1806

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 stübery, 1806

Niemcy, 3 stübery, 1806

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:49:20
172086
Opis: Niemcy - Jülich-Kleve-Berg - Joachim 1806-1808, 3 stübery, 1806
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 12, Jaeger 169

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł