Niemcy, medal, 1821

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, medal, 1821

Niemcy, medal, 1821

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 22:08:20
170620
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal, 1821, suita von Duranda, medal sygnowany BARRE F.; Aw: Popiersie poety w prawo, FRIDERICUS SCHILLER, Rw: NATUS / AN M DCC LIX / MARBACHII IN / REGNO WIRTEMBERGENSI / OBIIT / AN M DCC V, poniżej SERIES NUMISMATICA UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM, poniżej data
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm, 37.07 g, błędna data śmierci Schillera - zmarł w 1805, a nie w 1705 roku jak podano na medalu

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  120 zł
2)  115 zł