Polska, szóstak, 1683 TLB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1683 TLB

Polska, szóstak, 1683 TLB

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:59:40
169765
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1683 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 1964

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 60

1)  48 zł
2)  46 zł