pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 14-01-2019 18:00
Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, dukat, 1747
Polska, dukat, 1747
172692

7 800 zł

szac. 10 000 zł

741 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 200 złotych, 3.05.1993
172846

2 300 zł

szac. 400 zł

1816 wyświetleń

10 zakończona
Bizancjum, solidus
Bizancjum, solidus
141483

2 000 zł

szac. 3 000 zł

340 wyświetleń

2 zakończona
Rosja, 5 rubli, 1890 АГ
Rosja, 5 rubli, 1890 АГ
170109

2 000 zł

szac. 2 000 zł

1055 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1750
172728
IV

1 700 zł

szac. 1 000 zł

315 wyświetleń

4 zakończona
Polska, szóstak, 1666
Polska, szóstak, 1666
172711
IOA CASI na awersie

1 650 zł

szac. 500 zł

1674 wyświetleń

18 zakończona
Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku
172727
wygrawerowane inicjały MR i punca złota ZŁ56

1 650 zł

szac. 1 000 zł

2221 wyświetleń

10 zakończona
Polska, talar, 1814 IB
Polska, talar, 1814 IB
172919

1 600 zł

szac. 1 500 zł

435 wyświetleń

14 zakończona
Rosja, rubel, 1738 СПБ
Rosja, rubel, 1738 СПБ
172917

1 600 zł

szac. 1 200 zł

378 wyświetleń

7 zakończona
Kuba, 4 peso, 1916
Kuba, 4 peso, 1916
172982
Jose Marti
II+/I-

1 500 zł

szac. 1 100 zł

314 wyświetleń

3 zakończona