pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 14-01-2019 18:00
Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, bon na 5 dolarów, 1.10.1969
172763
seria GE, numeracja 0263327

320 zł

szac. 80 zł

115 wyświetleń

10 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 119-122
172524

210 zł

szac. 150 zł

261 wyświetleń

10 zakończona
Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
172852
renesansowa litera A za Pogonią

640 zł

szac. 100 zł

1109 wyświetleń

10 zakończona
Polska, ort, 1621
Polska, ort, 1621
172623
końcówka napisu PRV MAS

195 zł

szac. 120 zł

238 wyświetleń

10 zakończona
Austria, talar, 1832
Austria, talar, 1832
172894
III/III+

450 zł

szac. 300 zł

158 wyświetleń

10 zakończona
Rosja, rubel, 1815 СПБ-МФ
Rosja, rubel, 1815 СПБ-МФ
172694
III-

180 zł

szac. 150 zł

214 wyświetleń

10 zakończona
Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku
172727
wygrawerowane inicjały MR i punca złota ZŁ56

1 650 zł

szac. 1 000 zł

2263 wyświetleń

10 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 140-143
170280

320 zł

szac. 250 zł

294 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
172737
seria BN, numeracja 1929840
IV/V

180 zł

szac. 100 zł

161 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 200 złotych, 1.06.1979
172753
seria BD, numeracja 4087506

90 zł

szac. 60 zł

129 wyświetleń

9 zakończona