pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 14-01-2019 18:00
Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku
172727
wygrawerowane inicjały MR i punca złota ZŁ56

1 650 zł

szac. 1 000 zł

2215 wyświetleń

10 zakończona
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu z Janem Kilińskim..
172730

640 zł

szac. 800 zł

341 wyświetleń

3 zakończona
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia odznaczenia ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻ..
172732

370 zł

szac. 400 zł

227 wyświetleń

4 zakończona
Polska, patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli formy, z której w..
172731

360 zł

szac. 400 zł

245 wyświetleń

3 zakończona