Polska, medal 1.000 lat monety polskiej 1966, (1964)
Zakończenie: 24-01-2019 22:33:40
172985
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 1.000 lat monety polskiej 1966, (1964), Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 126.66 g, 70 mm |
Literatura: | Paszkowycz 10/64, MMP 123 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 321