Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1944

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:31:20
172981
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1944, Aw: Popiersie Francisa Spellmana w lewo, na dole sygnatura MISTRVZZI, z boków MCMX-LIV, FRANC • SPELLMAN • ARCHIEP • NEOEB • ORDINARIVS • MIL • EXERCITVS • FOEDERAT • AMERICAE • CIVITATVM, Rw: Glob, na nim proporzec z flagą USA, z boku herb Francisa Spellmana, wokół CARITAS • CHRISTI • VRGET • NOS, medal wybity na pamiątkę wizyt arcybiskupa Francisa Spellmana w Europie w 1944 roku, Francis Spellman był kapelanem wojskowym i pośrednikiem w rozmowach między papieżem a Franklinem D. Rooseveltem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.20 g, 44.3 mm

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

1)  85 zł
2)  80 zł