Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:22:40
206671
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg, na obrzeżu СЕР 83 1/3 ПРОБЫ 4 ЗОЛ 82 14/25 ДОЛИ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Adrianov 1841а, Bitkin 192

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 173

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł