Niemcy, 2 marki, 1904

Niemcy, 2 marki, 1904

Niemcy, 2 marki, 1904

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:12:00
172690
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik 1892-1918, 2 marki, 1904, Berlin, na 400. rocznicę urodzin Filipa Landgrafa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, piękne
Literatura: AKS 162, Jaeger 74

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 122

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  180 zł