Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:58:20
172886
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1632, Hall, Aw: Półpostać w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.65 g, delikatna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Dav. 3338, M.-T. 473, Voglh. 183/IV

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 241

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  840 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  720 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  640 zł
10)  560 zł
11)  540 zł