Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:22:20
172598
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło 1386-1399, denar, bez daty, Wschowa, wariant z dwiema kulami nad tarczą herbową
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.34 g, ciemna patyna
Literatura: Kubiak 109 var, Frynas P.16.3.b (R), Kop. 8415 (R6)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 338

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł