Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:22:00
172639
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, puło ruskie, Aw: Ukoronowana litera K, po bokach rozetki, Rw: Korona, po bokach litery K-P-K
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.84 g, zielonkawa patyna
Literatura: Крижанівський 2в, Kop. 3043 (R6), Karolkiewicz 2072

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 955

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  660 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  460 zł
8)  250 zł
9)  240 zł