Niemcy, denar krzyżowy, pocz. XI w.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:19:40
172669
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, pocz. XI w., Aw: Kaplica (?), wewnątrz której pierścień, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.05 g, 16.9 mm, lekko gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 209

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  30 zł