Niemcy, denar, 1002-1009
Zakończenie: 24-01-2019 21:14:00
Niemcy, denar, 1002-1009
172645
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - cesarz Henryk II 1002-1024, denar, 1002-1009, mincerz Ag, Aw: Krzyż, w dwóch przeciwległych kątach po klinie, w dwóch pozostałych pierścień i dwie kulki, + HEINRTCVS REX, Rw: Kaplica, wewnątrz ECCO, + RE-NA CIVITAS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 1.61 g, 20.9 mm, gięty, patyna |
Literatura: | Hahn 27c2 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 151