Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:48:00
172513
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, 310-303 pne, Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod nim jesiotr, w polu ΠΑΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20 mm, 4.96 g, ciemna patyna
Literatura: Anochin 111, SNG Cop. 30

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 219

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  210 zł
5)  95 zł
6)  90 zł