Grecja i posthellenistyczne, brąz (diobol?), przed IV w. pne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:47:40
172511
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz (diobol?), przed IV w. pne, Aw: Skalp lwa widziany od góry, Rw: Kwadrat incusum wpisany w swastykę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11 mm, 1.19 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 18

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 271

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł