Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:16:40
206603
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IJ, numeracja 7601113
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu lewego dolnego rogu, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 162

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  330 zł
6)  250 zł
7)  240 zł