wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Znaleziska monet rzymskich z Mazowsza i Podlasia, Osso..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:02:20
172840
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Znaleziska monet rzymskich z Mazowsza i Podlasia, Ossolineum 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 89 stron formatu B5 + mapa znalezisk, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 526

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  20 zł
5)  18 zł