wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:01:40
91802
Opis: wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 287 stron formatu B5, oprawa twarda introligatorska w półskórek, bogate opracowanie dziejów mennicy warszawskiej, wewnątrz exlibris Witolda Nakielskiego

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 524

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  160 zł