pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Węgry, 20 krajcarów, 1842 B
Węgry, 20 krajcarów, 1842 B
172325
III/III+

34 zł

szac. 40 zł

138 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 20 krajcarów, 1765 KB
Węgry, 20 krajcarów, 1765 KB
172331

75 zł

szac. 70 zł

237 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..
172463

540 zł

szac. 400 zł

309 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Medalik z uszkiem na pamiątkę odsłoniecia pomnika Adama Mickiewicza we Lwowie, 1904
172592

75 zł

szac. 50 zł

407 wyświetleń

5 zakończona
Polska, odznaka
Polska, odznaka "Gospoda Legionistów"
172263

100 zł

szac. 100 zł

299 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 20 złotych, 1925
Polska, 20 złotych, 1925
172498
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego

2 200 zł

szac. 2 500 zł

447 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, denar, 989-996
Niemcy, denar, 989-996
168073

2 000 zł

szac. 800 zł

796 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170543

65 zł

szac. 50 zł

69 wyświetleń

4 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338
172265

155 zł

szac. 80 zł

67 wyświetleń

4 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1345-1353
172266

155 zł

szac. 80 zł

117 wyświetleń

4 zakończona