pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 5 marek, 1929
Niemcy, 5 marek, 1929
172349
I/I-

820 zł

szac. 750 zł

139 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1933 A
Niemcy, 2 marki, 1933 A
172505

85 zł

szac. 60 zł

163 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, zestaw 5 x 2 marki, 1934
172509
III+/III-

135 zł

szac. 150 zł

175 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, 25 kopiejek, 1853 СПБ HI
172504

115 zł

szac. 80 zł

225 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, rubel, 1913
Rosja, rubel, 1913
172413
wybite na 300-lecie dynastii Romanowych

460 zł

szac. 450 zł

171 wyświetleń

6 zakończona
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
I/II

380 zł

szac. 250 zł

259 wyświetleń

6 zakończona
Niderlandy, dukat, 1759
Niderlandy, dukat, 1759
172493

700 zł

szac. 900 zł

341 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
168121

210 zł

szac. 300 zł

142 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170530
III-

60 zł

szac. 50 zł

78 wyświetleń

5 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328
172264
Krzyż łaciński, z boków małe krzyżyki

240 zł

szac. 80 zł

193 wyświetleń

5 zakończona