Niemcy, zestaw 5 x 2 marki, 1934

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:18:40
172509
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, zestaw 5 x 2 marki, 1934, Kościół garnizonowy w Poczdamie, mennice A (Berlin), D (Monachium), E (Muldenhütten), F (Stuttgart), G (Karlsruhe)
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczone, razem 5 sztuk
Literatura: AKS 93, Jaeger 355

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  95 zł