Słowianie, naśladownictwo (dość prymitywne) denara Ottona III i Adelajdy

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:54:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:54:00
140598
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo (dość prymitywne) denara Ottona III i Adelajdy, Aw: Krzyż, w polach kulki, wokoło imitacja napisu, Rw: Krzyż, w polach O-D-D-O, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.32 g, patyna, gięty

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 215