Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:54:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:54:40
140614
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż prosty i kulki
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.98 g, gięty i pęknięty

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 52