Niemcy, denar, 1. połowa XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:47:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:47:40
140607
Opis: Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard II 1011-1059, denar, 1. połowa XI w., Kulka w obwódce, wokoło napis, Rw: Krzyż kawalerski, wokoło napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.67 g, gięty
Literatura: Dbg 1558, Kluge 239

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 62