Węgry, 15 krajcarów, 1745 KB

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, 15 krajcarów, 1745 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1745 KB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:55:00
172015
Opis: Węgry - Maria Teresa 1740-1780, 15 krajcarów, 1745 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Herinek 1111, Huszár 1711

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 79

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  50 zł