Węgry, 15 krajcarów, 1680 KB

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, 15 krajcarów, 1680 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1680 KB

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:51:40
172032
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 15 krajcarów, 1680 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1047, Huszár 1425

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 204

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  85 zł
6)  55 zł
7)  48 zł