Raguza (Dubrownik), talar, 1746

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:50:00
171969
Opis: Raguza (Dubrownik) - Republika 1204-1806, talar, 1746, Dubrownik, Aw: Popiersie w lewo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.02 g, patyna
Literatura: Dav. 1637

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 350

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  660 zł
4)  600 zł
5)  410 zł
6)  390 zł
7)  370 zł