Niemcy, 2 marki pośmiertne, 1902 E

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:46:40
172138
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Albert 1873-1902, 2 marki pośmiertne, 1902 E, Muldenhütten
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: szlachetna patyna, wyśmienicie zachowana moneta
Literatura: AKS 174, Jaeger 127

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 251

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  360 zł